Sklep internetowy, działający pod adresem www.cztery.eu , prowadzony jest przez firmę Rafał Drzał,

NIP: 845-166-68-57

z siedzibą przy ul. Skarżyńskiego 10A/20
80-463 Gdańsk

 

Regulamin sklepu

 

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.cztery.eu. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Realizacja zamówienia rozpoczyna się  w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu.
 3. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.
 4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 5. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 603 62 78 87 lub e-mailem pod adresem biuro@cztery.eu
 6. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 8. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki plus koszt opakowania.
 9. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 10. Wysyłka najczęściej dokonywana jest następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty od kupującego z uwzględnieniem wyłącznie dni roboczych W niektórych przypadkach (indywidualna produkcja przedmiotu) wysyłka może nastąpić w sobotę.
 11. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostarczaniu paczek wynikające z winy Poczty Polskiej. W przypadku opóźnień w dostawie towaru przez kuriera prosimy o kontakt z nami w celu namierzenia przesyłki.
 12. Klient nie może wybrać przesyłki za pobraniem.
 13. Obecnie nie realizujemy zamówień zagranicznych.
 14. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz nie ma zastosowania art. 10 ust.3 pkt 4 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów
 15. Zamówiony towar przygotowany indywidualnie na zamówienie Klienta /na określony wymiar, indywidualizowany/ nie podlega zwrotowi /zgodnie z art. 10 ust.3 pkt 4 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z póz. zm./.
 16. Zwracany towar klient wysyła na swój koszt. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt dostawy towaru nie podlega zwrotowi.
 17. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 18. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien zgłosić to sklepowi, a następnie po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia,  odesłać go na swój koszt przesyłką pocztową pod adresem sklepu wraz z nadanym numerem zgłoszenia
  Rafał Drzał
  ul. Skarżyńskiego 10A/20
  80-463 Gdańsk
  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek na nasz koszt odbiorcy ani odsyłanych za pobraniem.
  Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia.
  Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 19. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.